Akce v okolí


Svátek vína Silénos

Místo
U Labe 427, 50002 Hradec Králové
Datum konání

Svátek vína Silénos nabídne prvotřídní vína z oblastí kolem řek Labe a Rýna. Každý ročník představuje a edukativní formou seznamuje návštěvníky s řekou na jejímž břehu se vinná réva pěstuje. Tentokrát se setkají nejlepší vína z povodí řeky Labe a Rýn. K vínu se budou nabízet i vybrané delikatesy, které připravují vždy špičky ve svém oboru. Místo konání Hotel Černigov

Více

MET in HD: Valkýra

Místo
třída Karla IV. 774, 50002 Hradec Králové
Datum konání

Opera R. Wagnera.

Více

Slavnostní otevření Hradubické labské cyklostezky, cyklostezky Mechu a Perníku

Stavba první etapy cyklostezky, která v budoucnu spojí dvě statutární města Hradec Králové a Pardubice a stane se důležitou součástí Labské stezky, je dokončena. Slavnostní otevření první etapy, Hradec Králové - Vysoká nad Labem, proběhne v sobotu 6. dubna 2019 v 15:00. Program: - od 13 hodin bude otevřen sportovní areál, doprovodný program, občerstvení- v 15 hodin - slavnostní projevy, stříhání pásky a předání stezky veřejnosti, zahajovací jízda historických velocipedů, úvodní cyklojízda přítomných, poté společné posezení, diskuze a občerstvení Doprovodný program: - prezentace partnerů a produktů s cyklistickou tématikou- možnost zapůjčení kola, elektrokola nebo koloběžky Více informací se dozvíte na oficiálních webových stránkách www.hradubickacyklostezka.cz nebo FB stránkách události www.facebook.com/events/2929350993745299.

Více

32. Jarní setkání v Kolíně

Vážení členové Mercedes-Benz klubu Česká republika a příznivci značky Mercedes-Benz, dovolujeme si Vás pozvat do Kolína. Součástí setkání je tedy možnost nabídnout k prodeji svůj vůz nebo náhradní díly k našim miláčkům. Na Vaši nabídku můžeme též upozornit při komentovaných vstupech. Předběžný program: Sobota 20. dubna 2019 8:00 – 9:00 Registrace účastníků 9:00 Zahájení setkání 9:00 – 12:00 Výstava vozidel 12:00 Předání pamětních listů města Kolína statutárním zástupcem města Kolína 12:30 Start spanilé jízdy 13:00 Příjezd do areálu zámku v Ratboři 13:00 - 14:00 Oběd, prohlídka prostor zámku 15:00 - Vyhlášení výsledků 16:30 Ukončení setkání Místo setkání: Karlovo náměstí v Kolíně Startovné připravujeme:člen MBK ČR ... 250,- Kčnečlen MBK ČR ... 400,- Kčděti do 150 cm zdarma Podstatnou část nákladů na akci hradí z rozpočtu Mercedes-Benz klub ČR V ceně startovného : catering včetně nealko pití (káva, čaj, neal pivo...) v Kolíně na náměstí oběd v zámecké restauraci (pití si hradí každý sám) vstupné na prohlídku zámku zajímavé ceny pro vítěze POZOR: Všechna vozidla účastnící se srazu musí mít platné doklady (při registraci proběhne zběžná kontrola) Ředitel akce: Mgr. Petr Schweiner Předseda komise soutěže elegance: MUDr. Jaroslav Větvička Pro veřejnost je vstup zdarma.

Více

NN NIGHT RUN Hradec Králové 2019

Datum konání

Běžecké noční městské závody. NN NIGHT RUN 10km a AVON BĚH na podporu boje proti rakovině prsu. Nová trať - start/cíl Velké náměstí!!!

Více

Vyhledat v textu

25. 3. Marián

Zítra: Emanuel

Královéhradecký kraj

http://www.kr-kralovehradecky.cz/

Portál veřejné správy ČR

http://portal.gov.cz/wps/portal

Návštěvnost stránek

135324
obecprevysov_footer1.png